گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

کاربرد واقعیت افزوده و مجازی | دنیای واقعیت افزوده و مجازی

کاربرد واقعیت افزوده و مجازی | دنیای واقعیت افزوده و مجازیReviewed by وارنااپ on Jan 1Rating: 4.0کاربرد واقعیت افزوده و مجازی | گامی بلند به سوی آینده | مجله وارنااپواقعیت افزوده و مجازی چه کاربرد‌هایی دارند؟ کاربرد واقعیت افزوده و مجازی برای دانش‌آموزان چیست؟کاربد واقعیت افزوده و مجازی برای دانش آموزان...

واقعیت افزوده و مجازی چه کاربرد‌هایی دارند؟ کاربرد واقعیت افزوده و مجازی برای دانش‌آموزان چیست؟

 

کاربرد واقعیت افزوده و مجازی برای دانش‌آموزان سوم ابتدایی

استیولوکاس و پسرش کریستین، یک گروه استارتاپی تشکیل دادند. هدف از تشکیل این استارتاپ، استفاده دانش آموزان ابتدایی از واقعیت افزوده و مجازی است. لوکاس این ایده را در مدرسه دوران کودکی خود انجام داده است. او می گوید که پسرش کریستین، نیز با این موضوع موافق بوده است.

 

مشکلات کاربرد واقعیت افزوده و مجازی

لوکاس در ایمیلی که منتشر کرد بیان نمود: پسرم همیشه VR را مورد استفاده قرار می داد. او همیشه از او میخواستمکه از این تکنولوژی برای دوستان خود در مدرسه در یک ارائه مختصر بیان کند اما به علت محدودیت‌های سنی و راه‌اندازی سخت VR این کار شدنی نبود.

 

لوکاس برای کمک به پسر خود و همچنین برای ارائه راحت تر VR به دانش‌آموزان، به پسر خود پیشنهاد داد که “هدست مایکروسافت” را استفاده کند. این کار به دانش‌آموزان کمک می کند تا به درک درستی از VR برسند و اشیاء را در محیط ببینند.

 

لوکاس در حقیقت یک تکنولوژی را توسعه داد؛ که از سیستم عامل های مختلف مانند ARKit برای اپل و iPads ها و همچنین HoloLens مایکروسافت استفاده می کند. این روش به دانش‌آموزان برای تعامل با VR و درک محیط اطراف کمک می کند.

  تاریخچه واقعیت افزوده

راهکار لوکاس برای نمایش بهتره واقعیت مجازی چه بود؟

لوکاس بیان نمود که، برای “هدست مایکروسافت” یک تله فضایی در نظر گرفته است. این تله این امکان را می دهد تا با هر ضربه‌ای که به هوا وارد می شود، واکنش مناسبی با آن ارائه شود.

 

انجام این کار و همچنین استقبال گرمی که از این تکنولوژی شد به ذهن لوکاس ایده جدیدی را نشان داد .او بیان داشته که، ما با مشاوران در ناسا دیدار می کنیم تا ببینیم چگونه می توان برنامه های یادگیری گروهی را با مدارس مختلف آموزش داد. ما این را به عنوان ابزار سازمانی برای مربیان و برنامه های آموزشی ایجاد می کنیم.

 

“Across AR”  به دنبال فرصت هایی در فضای آموزشی برای توسعه بیشتر این تکنولوژی در میان دانش آموزان و کودکان است.

 

سخن آخر

با توجه به مطالب بالا، کاربرد واقعیت افزوده و مجازی در حال گسترش یافتن می باشد. همه به نوعی می خواهند از این تکنولوژی استفاده کنند.مطمئن باشید که آینده، در اتاق پرو نیز از تکنولوژی های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خواهد بود.

اگر شما صاحب یه فروشگاه لباس در تهران و یا هر استان دیگر هستید و می خواهید در کار خود اول باشید ما به شما محصول اتاق پرو مجازی را معرفی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل کنید. ۰۹۳۹۳۵۹۳۷۱۳ ، ۰۱۳۳۳۴۲۹۱۲۳ و یا از طریق سایت وارنااپ می توانید اقدام کنید و اگر قصد واضحی دارید می توانید سفارش خود را مستقیم از سایت ثبت کنید.

 

کاربرد واقعیت افزوده و مجازی

Leave A Reply

Your email address will not be published.