گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

واقعیت مجازی در زندگی | بهبود زندگی با VR

واقعیت مجازی در زندگی | بهبود زندگی با VRReviewed by وارنااپ on Jan 6Rating: 4.5واقعیت مجازی در زندگی | گامی بلند به سوی آینده تکنولوژی | مجله وارنااپامروزه ما شاهد ایفای نقش واقعیت مجازی در زندگی خود هستیم. در سال 2017 کمپانی‌های بزرگی مانند: سونی، اچ تی سی و اکولوس، از واقعیت مجازی (VR) به عنوان سرگرمی

امروزه ما شاهد ایفای نقش واقعیت مجازی در زندگی خود هستیم. در سال ۲۰۱۷ کمپانی‌های بزرگی مانند: سونی، اچ تی سی و اکولوس، از واقعیت مجازی (VR) به عنوان سرگرمی استفاده کردند. سال ۲۰۱۷ سالی با تغییر مثبت با VR بوده است.

عناوین این متن:

  • واقعیت مجازی در ورزش
  • واقعیت مجازی در بهداشت و درمان
  • واقعیت مجازی در آموزش و پرورش

در سال ۲۰۱۷ با کمک VR مردم بیشتر در مورد جهان اطراف خود آموختند.

 

برخی از موارد کاربرد واقعیت مجازی در زندگی

واقعیت مجازی در ورزش

یکی از موارد مثبت VR این بوده که چگونه از VR در ورزش استفاده کرده و برای مردم سرگرم کننده شود. در واقع منظور این بوده که VR فقط مختص بازی و سرگرمی نبوده و در ورزش و سلامتی نیز به انسان کمک می کند. در بازی Skyrim VR شرکت کننده آنقدر عرق می ریزد که انگار در دنیای واقعی به دنبال سربازان ارواح می رود.

به نظر می رسد از این مزیت VR در سال ۲۰۱۷ استفاده شده است. دوچرخه VR یکی از مزیت‌های این تکنولوژی بوده است. با این تکنولوژی هم بازی می کنید هم با ورزش کردن به سلامت خود کمک می کنید.

 

واقعیت مجازی در بهداشت و درمان

تاثیرات بالقوه VR در مراقبت های بهداشتی به نظر می رسد. این تکنولوژی تأثیر عمیقی بر نحوه مراقبت از خودمان دارد. از هدست‌های VR در همه‌ی سنین استفاده می شود. کودکان بستری در بیمارستان، از این هدست‌‌ها در طول درمان خود استفاده می کنند.

  واقعیت افزوده در سال 2018

یکی از اهداف اصلی VR در مراقبت‌های بهداشتی این بوده که با آموزش و پرورش تعامل ایجاد کند. این تکنولوژی VR در سال ۲۰۱۸ بیشتر در دسترس خواهد بود.

اگر ایده ساخت بازی برای واقعیت مجازی دارید ولی توانایی ندارید به ما بسپارید. مجموعه وارنااپ با تجربه کافی در زمینه بازی سازی واقعیت مجازی می تواند به ایده شما روح بخشیده و شما را به ارائه دهنده بازی واقعیت مجازی در ایران تبدیل کند. ۰۹۳۹۳۵۹۳۷۱۳ ، ۰۱۳۳۳۴۲۹۱۲۳ و یا از طریق سایت وارنااپ می توانید اقدام کنید و اگر قصد واضحی دارید می توانید سفارش خود را مستقیم از سایت ثبت کنید.

واقعیت مجازی در آموزش و پرورش

امروزه VR با ابتکاراتی مانند Expeditions و با کمک گوگل، امکاناتی را در مدارس سراسر جهان به وجود آورده که یادگیری بهتر و آسان تر صورت گیرد. شرکت‌هایی مانند Lifeliqe، هدست‌های Hole Lense ماکروسافت را در مدارس قرار می دهد تا یادگیری جذاب تر از قبل شود.

 

سخن آخر

همانطور که خود شما نیز مطالعه کردید استفاده از واقعیت مجازی در زندگی، زندگی ها را بهتر و راحت تر می کند. با استفاده از این تکنولوژِی هم زندگی آسان تر شده و هم دقت و کیقیت زندگی بالا می رود.

تمام دنیا بر روی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی تمرکز کرده‌اند و سعی داند در تمام ابعاد زندگی از آن استفاده کنند. به امید روزی که ایران هم این را بخواهد…

 

واقعیت مجازی در زندگی

Leave A Reply

Your email address will not be published.