گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

واقعیت افزوده پزشکی

واقعیت افزوده پزشکیReviewed by فاطمه سلیمی on Dec 20Rating: 4.0واقعیت افزوده پزشکی | گامی بلند به سوی آینده تکنولوژی | مجله وارنااپدنیا با واقعیت افزوده پزشکی ،تحولات زیادی را تجربه خواهد کرد و همه‌ی دنیا از این تحولات خوشحال خواهند شد. 1-پرستاران با واقعیت افزوده پزشکی ،راحت تر...

دنیا با واقعیت افزوده پزشکی ،تحولات زیادی را تجربه خواهد کرد و همه‌ی دنیا از این تحول خوشحال خواهند شد. پزشکی و دنیای پزشکی شیرین تر خواهد شد. با مقاله ای در مورد استفاده واقعیت افزوده در پزشکی با ما باشید.

 

پرستاران با واقعیت افزوده پزشکی ،رگ ها را بهتر پیدا می کنند.

پیدا کردن رگ یکی از مشکلاتی است که شاید همه ما با آن مواجه شده باشیم. البته به عنوان یک بیمار که پزشک یا پرستار به دنبال رگ ما می گردد و مدام تکرار می کند که شما بد رگ هستید. شرکت AcuuVien  با استفاده از فناوری AR و واقعیت افزوده پزشکی ،زندگی راحت تری را برای پرستاران و از جمله بیماران فراهم کرده است. این تکنولوژی با استفاده از یک اسکنر دستی که روی پوست کار می کند، پزشکان و پرستاران را نزدیک جایی که رگ‌ها در بدن بیمار هستند نشان می دهد. لوسیانو تخمین زده است که این تکنولوژی در بیش از ۱۰ میلیون بیمار مورد استفاده قرار گرفته است و پیدا کردن یک رگ در اولین سوراخ ۳٫۵برابر بیشتر است. چنین فن آوری‌هایی به متخصصان مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا مهارت‌هایشان را افزایش دهند و همچنین بدن ما را از سوراخ شدن مکرر نجات می دهد.

من به شخصه شبیه تام زمانی که تیر می خورد، از مطب دکتر بیرون میام، به امید روزی که واقعیت افزوده در ایران نیز گسترش پیدا کند.

 

ترس از زامبی‌ها،استقامت را افزایش می دهد

این بازی به این شرح می باشد؛فرض کنید در یک کوچه ساکت و تاریک در حال عبور هستید، یک لحظه به عقب برمی گردید و زامبی پشت سر خود می بینید. این بازی انحصاری بر این واقعیت است که، ترس می تواند مردم را تحریک کند. این کار از لحاظ جسمی، استقامت و سرعت شما را افزایش می دهد و این یکی از اهداف و کاربرد‌های واقعیت افزوده در زمینه پزشکی می باشد.

 

شرکت‌های داروسازی می‌توانند اطلاعات شگفت‌انگیزی از مواد دارویی ارائه دهند.

آیا تاکنون کنجکاو شده اید که چگونه یک دارو در بدن شما کار می کند؟ حتی اگر شما علاقه‌مند به کشف دنیای قرص ها و داروهای دوردست باشید، شرط می بندم که پس از توصیف داروهای خسته کننده و غیر قابل تشخیص، همه شور و اشتیاق خود را از دست میدهید.

  سرمایه‌گذاری در واقعیت افزوده و مجازی

با کمک سیستم واقعیت افزوده، بیماران می توانند ببینند که چگونه دارو در مقابل چشم‌ها به صورت سه بعدی عمل می کند. دیگر لازم نیست توضیحات خسته کننده و طولانی روی داروها خوانده شود. کارمندان آزمایشگاه نیز، می توانند آزمایشات خود را با تجهیزات واقعیت افزوده نظارت کنند. در کارخانجات، کارکنان می توانند بدون دست در تمرینات کار کنند و به عنوان دستگاه بگویند چه کاری باید انجام دهند و چگونه.

نمایش اطلاعات کامل و حتی خرید با استفاده از واقعیت افزوده می تواند کار های معمولی را جذاب کند.

واقعیت افزوده می تواند به جراحان نیز کمک کند

پزشکان و حتی خود بیماران از این موضوع آگاه هستند که، دقت در جراحی اولویت دارد. در حال حاضر، سیستم واقعیت افزوده یا AR، می تواند جراحان را در جراحی کارآمدتر کند. برنامه‌های مراقبت سلامت AR می تواند به صرفه جویی در زندگی و درمان بیماران کمک شایانی کند. این هم یک مورد دیگر از کاربرد سیستم واقعیت افزوده در پزشکی می باشد.

 

MedsightTech  نرم افزاری برای تست امکان سنجی استفاده از واقعیت افزوده برای ایجاد بازسازی دقیق ۳ بعدی از تومورها است. تکنولوژی بازسازی مجتمع، اساسا جراحان را با استفاده از اشعه ی ایکس، بدون هیچ گونه تابش اشعه، در زمان واقعی، قادر به بهترین جراحی ممکن می کند.

 

گراسمن،اولین جراحی است که در اولین اجرای زنده با استفاده از VR پزشکی جراحی خود را انجام داد. او با به کار گیری HoloAnatomy برای نمایش داده‌های واقعی آناتومیک استفاده کرد که واقعا شگفت انگیز بود. این یکی از مزایا و کاربر بصری سیستم واقعیت افزوده در صنعت پزشکی است.

بازاریابی محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی به ما بسپارید. شماره تماس ۰۹۳۹۳۵۹۳۷۱۳ ، ۰۱۳۳۳۴۲۹۱۲۳ برای مشاوره از طریق شبکه‌های اجتمایی اقدام فرمایید.

تغییر نگاه ما به جهان با استفاده از لنزهای تماسی دیجیتال گوگل

 گوگل در تلاش است که با ساختن لنزهای تماسی دیجیتالی، مقدار قند خون را اندازه گیری کند و از افراد دیابتی مراقبت کند. همچنین در نظر دارد با ساخت این لنزها، با یک چشمک زدن ورقه های کتاب جابه جا شوند. البته ممکن است این امر به این نزدیکی‌ها محقق نشود اما در آینده آتی نصیب فرزندانمان خواهد شد.

واقعیت افزوده پزشکی تنها راهی برای رسیدن به خدمات مناسب برای پزشکان و بیماران است. این تکنولوژی در ایران هنوز به کار برده نشده است. شما شروع کننده باشید. تنها کافیه ایده و سرمایه خود را به وارنااپ درمیان بگذارید، ما شما را اولین فرد در حوزه کاری مد نظر قرار می‌دهیم.

واقعیت افزوده پزشکی

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.