گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

واقعیت افزوده هنری

واقعیت افزوده هنریReviewed by فاطمه سلیمی on Dec 20Rating: 4.5واقعیت افزوده هنری |گامی بلند به سوی آینده تکنولوژی | مجله وارنااپواقعیت افزوده هنری ،یکی دیگر از تحولات اخیر این دهه میباشد. کنسرسیومهای صنعت فرهنگی،اولین کسانی هستند که علاقه مند به تحولات پیشنهاد شده توسط سیستم..

واقعیت افزوده هنری ، یکی دیگر از تحولات اخیر این دهه می باشد. موسسات فرهنگی، باید اولین کسانی باشند که علاقه‌مند به تحولات پیشنهاد شده توسط سیستم واقعیت افزوده یا AR، باشند. به عنوان مثال، در اکتبر سال گذشته، بخش تحقیق و توسعه دیزنی تصمیم خود را برای تبدیل کتاب های رنگ آمیزی اعلام کرد. سردبیر نرم افزار طراحی دیجیتال از سال ۱۹۸۱، با همکاری La Douce در سال ۲۰۱۲، اولین کمیک داستان واقعیت افزوده را تولید کردند.

 بخش پشتیبانی فنی DC، بر روی یک واقعیت افزوده کار کرد که باعث ایجاد یک قطار عظیمی از کتاب های کمیک شد که با گرفتن کاور کمیک‌ها در مقابل یک وب کم واقعیت افزوده پنهان شده در آن قابل مشاهده بود. DC از آن زمان به تجارب مختلف دیگری متمرکز شده است تا واقعیت افزوده را به عموم مردم معرفی کند.

پاریس لاین ویل “à remonter le temps “یک کتاب در مورد تاریخ پاریس است. که در این کتاب از  عناصر مختلف واقعیت افزوده استفاده شده است که سپتامبر ۲۰۱۲ ارائه شده است. ناتان و آلبین میشل نیز، برای مجموعه کتاب هایشان نیز از تکنولوژی واقعیت افزوده استفاده کردند و آن ها هم کتاب واقعیت افزوده را ارائه دادند. انتشارات بسیاری در حال غوطه ور شدن در تکنولوژی واقعیت  افزوده یا AR هستند.

هنرمندانی مانند Claire Bardainne و Adrien Mondot با انتشار یک کتاب دوست داشتنی به نام La neige n’a pas de sens  منتشر کردند. بسیاری از نمونه های شاعرانه و نوآورانه ای از AR ارائه نمودند. هنرمندان دیگری نیز برای ارائه ی جذاب تر محصولات خود مانند جواهرات خود، از تکنولوژی واقعیت افزوده استفاده کردند که باعث ارائه ی بهتر و جذاب تر آن ها شده است. تمام مطالب فوق تنها کاربرد های کوچکی از واقعیت افزوده است.

 

واقعیت افزوده هنری و تجربه آن در جهان

همانطور که در بالا به هنر و واقعیت افزوده هنری  اشاره کردیم، در هنر و دسترسی به فرهنگ از تکنیک ها و فن آوری های واقعیت افزوده یا AR استفاده می کنند. در نتیجه، تجربه هنر در حال تغیر و دگرگونی بسیار زیاد توسط این تکنولوژی بدون افسار، است. همچنین، تجربه ما در جهان و جامعه با استفاده از واقعیت افزوده در حال تغییر است. هنرمندان خیابانی در نیویورک به جای تبلیغات قدیمی در متروها، از تکنولوژی واقعیت افزوده یا AR برای تبلیغات خود استفاده می کنند. کمپین آگاهی عمومی، یک سازمان با تبلیغات در فضای باز است و برنامه ای به نام AR mobile راه اندازی کرده که جایگزین صفحات تبلیغاتی در میدان تایمز شده است. برگزارکنندگان این پروژه، امیدوار هستند تا دامنه درخواست خود را گسترش دهند تا این عمل را به سایر صفحات تبلیغاتی در دیگر فضاهای عمومی گسترش دهند.

  واقعیت افزوده در پزشکی بخش اول

 

برنامه‌های سرگرم کننده و آموزشی

واقعیت افزوده از ابتدا برای سرگرمی ایجاد شد. بازی‌اولین هدف واقعیت افزوده بود. با حمله کردن به به عرصه بازیسازی این صنعت را متحول کرد. بعد از این اتفاق AR به سراغ مبحث آموزش رفت که اکنون در جهان منابع آموزشی از جمله کتاب های زیادی در زمینه واقعیت افزوده وجود دارد که با استفاده از واقعیت افزوده در این کتاب ها، روح جدیدی به کتاب ها داده است.

ناشر یا نویسنده عزیز شما هم می توانید با استفاده از واقعیت افزوده به کتاب و نشریات خود روح تازه ای بدهید و در بازار رقابت اول باشید. تنها کافیست برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با شماره ۰۹۳۹۳۵۹۳۱۳ ، ۰۱۳۳۳۴۲۹۱۲۳ در ارتباط باشید.

هنرمندان کلیدی در این حوزه

Retna ،Aiko ،How &Nosm ،Momo و Ryna McGinness هنرمندانی هستند که بسیاری از پیشنهادهای هنر خیابانی AR را در میامی ارائه داده اند. در ژنِو مردم برای سرگرمی و همچنین آموزش از Digital Neuron برای تزئین استفاده می کنند. که باز هم همان واقعیت افزوده است.

همانطور که نشان داده شده است، سوال دیگر این نیست که آیا واقعیت افزوده هنری باعث ایجاد هنری یا دستیابی به هنر و تجربه هنری خواهد شد بلکه در حال حاضر هر روز این کار را انجام می‌شود. واقعیت این است که این فن آوری ها، از روش های جالب و جذاب باعث ایجاد هیجان و شوقی در مخاطب می شود.

استفاده از واقعیت افزوده در کسب و کار شما یک رویا نیست. تنها کافیست اراده کنید، مجموعه نرم افزاری وارنااپ شما را در این راه کمک می کند.

واقعیت افزوده هنری

Leave A Reply

Your email address will not be published.