گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

واقعیت افزوده و تجربه هنری

واقعیت افزوده و تجربه هنریReviewed by فاطمه سلیمی on Dec 19Rating: 5.0واقعیت افزوده در هنر و تجربه هنری | قدمی بلند به سوی آینده تکنولوژی | مجله وارنااپواقعیت افزوده در هنر ،یکی دیگر از تکنولوژی های امروزه می باشد.همانطور که محبوبیت دنیای مجازی رو به افزایش است،واقعیت افزوده نیز،با ارائه نوآورانه...

واقعیت افزوده در هنر ،یکی دیگر از کاربردهای امروزی واقعیت افزوده می باشد. همانطور که محبوبیت دنیای مجازی رو به افزایش است، واقعیت افزوده نیز، با ارائه  نوآوری از لحاظ تکنولوژی، یعنی تزریق واقعیت با دنیای مجازی در حال پیشرفت چشمگیری است. واقعیت افزوده چیزهای شگفت انگیز زیادی را نمایش می دهد که بسیار جالب تر از دنیای واقعی است.

 

برای ایجاد خلاقیت در هنر فقط دنیای مجازی کافی نیست، واقعیت افزوده نیز باید چاشنی این هنر شود.

 

جلوه ی ابعاد مجازی به دنیای واقعی

 

استفاده از واقعیت افزوده، تغییرات بسیاری کرده است. مانند استفاده مجله Esquire، آخرین آگهی برای تبلیغ سیترئون، استفاده مارک اسکی عینک Picasso از واقعیت افزوده،برخی از موارد استفاده واقعیت افزوده در هنر است.

 

ویلیام گیبسون، رمان خود در سال ۲۰۱۳ و نمایش آثار هنری مجازی ژئولوکالیستی را با استفاده از گوگل گلس، توضیح داد. اما هنوز گوگل گلس نتوانسته است این سیستم را اجرا کند و در اجرای آن به موانعی بخورد کرده است.

 

با این حال، لازم است توجه داشته باشیم که فناوری واقعیت افزوده یا AR فعلی این امکان را عملا می تواند انجام دهد.آیا واقعیت افزوده در هنر می تواند این کار را انجام دهد؟

بازاریابی محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی به ما بسپارید. شماره تماس ۰۹۳۹۳۵۹۳۷۱۳ ، ۰۱۳۳۳۴۲۹۱۲۳ برای مشاوره از طریق شبکه‌های اجتمایی اقدام فرمایید.

آیا واقعیت افزوده در هنر باعث پیشرفت دنیا خواهد شد؟ 

 

اختراع Screencatcher در سال ۲۰۱۴ توسط هنرمند فرانسویJustin Emard یک تصویر منطقی، از شیوه ای است که هنرمندان از آن استفاده می کنند و حوزه های گوناکون فناوری به استفاده از این فناوری تشویق می کنند. هم اکنون برای شروع طرح نقاشی و اکتشاف در مورد موضوع راننذگی در آمریکا در تئاتر، Screencatcher با استفاده از سیستم واقعیت افزوده یا AR افزایش یافته است. این نشان دهنده‌ی این موضوع است که واقعیت افزوده در هنر ،در حال پیشرفت می باشد.

 

در واقع، پس از دانلود برنامه Screencatcher برای اپل و یا آندروید، تماشاگران انیمیشن ها را بر روی نقاشی های قلم هنرمند، آبشارهای پر جنب و جوش، حرکت آسمان و یا تصاویری از فیلم های پیش بینی شده روی صفحه نمایش را تماشا کردند. دستگاهی که انفجار صفحات را نشان می دهد. Screencatcher همچنین بازتابی شگفت انگیز در فن آوری ها و ابعاد به طور فزاینده شبیه سازی واقعیت است که توسط هنرمند تصویری ارائه شده است با مسیر متعارف تر.

  تاریخچه واقعیت افزوده

 

فابیوجیمپرو که در زمینه هنرهای تجسمی کار می کند و برنده  جایزه لومن ۲۰۱۶ Hyperplanes of Simultaneity بر روی این تکنولوژی تمرکز کرده است. از لحاظ مجسمه سازی، امکانات به وضوح وسیع است. درباره پروژه ی سازندگان درباره نمایشگاه یوشو آبراهام در Galeria Merida در مکزیک، پیشنهاد شده است که مجموعه ای از مجسمه های متحرک را از طریق قرص و گوشی های هوشمند ارائه دهند.

 

واقعیت افزوده و دسترسی به هنر

 

سیستم واقعیت افزوده در هنر ، دسترسی ما به هنر را را به شیوه ی خود و به ویژه مکان هایی که نمایشگاه ها و آثارهنری را نمایش می دهد، تبدیل می کند. تهیه کنندگان فیلم ها و تولیدکنندگان موزه ها، از این تکنولوژی جدید استفاده می کنند. برنامه موزیکال موزه، واقعیت افزوده ای است که توسط Meredian Merchlar  سیدنی ساخته شده است.

 

این نوع برنامه کاربردی، هنرمندان را قادر می سازد تا نمایشگاه سنتی گالری یا قالب موزه را پشت سر بگذارند و تجربیات سه بعدی جالبی را برای مردم فراهم کنند.با این سرعتی که استفاده کنندگان این تکنولوژی پیشی گرفته اند، به زودی همه ی دنیا با سیستم واقعیت افزوده کار خواهد کرد و همه‌ی  صنعت ها آز آن بهره خواهند برد.

نتیجه تمام صبحت های ما

آنچه که ما سعی در نمایش آن داریم ارزش واقعی این تکنولوژی می باشد. در کشور ما ایران شاید به مقدار شایسته به آن بها داده نشده است. مجموعه وارنااپ با افرادی با تجربه در زمینه برنامه نویسی و طراحی شما را در راهی که در پیش رو دارید همراهی می کنند. پیشنهاد ما به شما استفاده از این تکنولوژی جدید است. در زمانی که همه یکسان عمل می کنند شما از رقبا جلو بزنید.

چرا ما ؟چرا وارنااپ ؟؟

شاید یکی از شاخصه های ما تجربه ما در زمینه تبلیغاتی و برنامه نویسی باشد. البته قیمت های منصفانه و کیفیت کار نیز شاخص مهمی است که مجموعه وارنااپ در آن نیز از رقبای خود پیشی گرفته است. کار اصلی مجموعه وارنااپ تکنولوژی های AR و VR می‌باشد. ما به صورت تخصصی ایده شما را به عمل می آوریم یا شرکت شما را به این تکنولوژی مجهز می کنیم.

AR بهترین روش برای خدمات دهی است 

همین امروز با استفاده از لینک موجود در صفحه و یا از طریق منو شناور دایره ای اقدام به ثبت پروژه و راه اندازی AR در مجموعه خود کند.

هر ثانیه دیر است .

واقعیت افزوده در هنر

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.