گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

واقعیت افزوده در سال ۲۰۱۸

به نظر شما واقعیت افزوده در سال ۲۰۱۸ چه تغییراتی خواهد کرد؟ با شروع سال نو میلادی واقعیت افزوده نیز شروع خوبی داشته است. هر ساله در ایالت لاس وگاس، نمایشگاه بزرگ CES برگزار می شود، این نمایشگاه امسال تفاوت بارزی با سال‌های قبل داشته است که آن هم حضور تکنولوژی AR در آن است.

 

انجمن فناوری مصرفی، که مالک و تولید کننده نمایشگاه CES است، بیان نموده که؛ بازار واقعیت افزوده در نمایشگاه CES سال ۲۰۱۸، رکوردی قابل توجه بوده است.

 

واقعیت افزوده با استفاده از عینک‌های ویژه یا صفحه نمایش و دوربین گوشی هوشمند، محتوای دیجیتال را روی یک محیط واقعی در محیط کاربر ایجاد می کند.

 

شرکت‌هایی از جمله شرکت Skully Technology که تولید کننده کلاه ایمنی موتورسیکلت بوده و شرکت Vuzix که هدست AR می سازد؛ در این نمایشگاه حضور داشتند.

 

کمپانی‌های واقعیت افزوده در سال ۲۰۱۸

واقعیت افزوده در بین کمپانی‌ها به موضوعی داغ تبدیل شده است. همه‌ی آن‌ها در تلاش اند که در این زمینه به جایگاه مطلوبی برسند. کمپانی اپل، سنسورهای AR و قابلیت‌های آن را به آخرین آیفون‌های خود در پاییز سال گذشته اضافه کرد. همچنین این کمپانی اعلام کرده است که نزدیک به ۲۰۰۰ برنامه AR با استفاده از ابزار AR Kit خود توسعه داده است. این برنامه‌ها شامل: بازی‌ها، رسانه‌های اجتماعی، برنامه‌های آموزشی و خرید می باشند.

 

اپل در ماه گذشته از هدست AR خود به نام “Magic Leap One” رونمایی کرد. انتظار می رود کمپانی اپل فروش و عرضه‌ی این هدست‌ها را از سال نو میلادی شروع کند. اما تاکنون تاریخ انتشار و قیمت هدست “Magic Leap One” را اعلام نکرده است.

 

متاسفانه کمپانی اپل، در نمایشگاه بزرگ CES حضور نداشت.

  کاربرد واقعیت افزوده و مجازی | دنیای واقعیت افزوده و مجازی

 

Karen Chupka، معاون ارشد انجمن فناوری مصرف کننده، در بیانیه ای گفت، با وجود این، CES در حال رشد نمایشگاه “فضای نمایشگاهی” برای فن آوری های واقعی و واقعی واقعیت مجازی است.

 

کلام آخر

با توجه به رویه‌ای که کمپانی‌های بزرگ در پیش گرفته اند، به زودی تمام گوشی‌های تلفن همراه قابلیت استفاده از تکنولوژی AR را پیدا خواهند کرد. به زودی شاهد تغییرات بزرگی در واقعیت افزوده در سال ۲۰۱۸ خواهیم بود.

نتیجه تمام صبحت های ما

آنچه که ما سعی در نمایش آن داریم ارزش واقعی این تکنولوژی می باشد. در کشور ما ایران شاید به مقدار شایسته به آن بها داده نشده است. مجموعه وارنااپ با افرادی با تجربه در زمینه برنامه نویسی و طراحی شما را در راهی که در پیش رو دارید همراهی می کنند. پیشنهاد ما به شما استفاده از این تکنولوژی جدید است. در زمانی که همه یکسان عمل می کنند شما از رقبا جلو بزنید.

 

چرا ما ؟چرا وارنااپ ؟؟

شاید یکی از شاخصه های ما تجربه ما در زمینه تبلیغاتی و برنامه نویسی باشد. البته قیمت های منصفانه و کیفیت کار نیز شاخص مهمی است که مجموعه وارنااپ در آن نیز از رقبای خود پیشی گرفته است. کار اصلی مجموعه وارنااپ تکنولوژی های AR و VR می‌باشد. ما به صورت تخصصی ایده شما را به عمل می آوریم یا شرکت شما را به این تکنولوژی مجهز می کنیم.

 

AR بهترین روش برای خدمات دهی است

همین امروز با استفاده از لینک موجود در صفحه و یا از طریق منو شناور دایره ای اقدام به ثبت پروژه و راه اندازی AR در مجموعه خود کند.

هر ثانیه دیر است .

 

 

واقعیت افزوده در سال 2018

Leave A Reply

Your email address will not be published.