گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

واقعیت افزوده در اندروید، پیشرفت تکنولوژی

واقعیت افزوده در اندروید، پیشرفت تکنولوژیReviewed by وارنااپ on Dec 24Rating: 4.5واقعیت افزوده در اندروید ،پیشرفت تکنولوژی | گامی بلند به سوی آینده تکنولوژی | مجله وارنااپدر متن زیر اشاره کوچکی به واقعیت افزوده در اندروید می کنیم که در دنیای امروز نقش مهمی را در حال اجرا می باشد.با بیش از دو میلیارد دستگاه فعال، اندروید...

در متن زیر اشاره کوچکی به واقعیت افزوده در اندروید می کنیم که در دنیای امروز نقش مهمی را در حال اجرا می باشد. با بیش از دو میلیارد دستگاه فعال، اندروید بزرگترین پلت فرم تلفن همراه در جهان است، برای ۹ سال گذشته، برای ایجاد یک مجموعه غنی از ابزارها، چارچوب‌ها و APIها که کار‌های توسعه‌دهندگان را به مردم در همه جا ارائه می دهد. امروزه، یک پیش نمایش از مجموعه جدید نرم افزار توسعه (SDK) به نام ARCore منتشر شده است. این قابلیت‌های واقعیت افزوده گوشی‌های آندروید موجود و آینده به ارمغان می آورد. توسعه‌دهندگان می توانند در حال حاضر با این تکنولوژی شروع به کار کنند.

 

با واقعیت افزوده در اندروید ،امروزه در حال توسعه فن آوری‌های اساسی هستیم که در طول سه سال گذشته با Tango قدرت ARM را ارتقا داده و ARCore برای این کار ساخته شده است. اما، بدون هیچ گونه سخت افزار اضافی کار می کند، به این معنی که می تواند در اکوسیستم آندروید مقیاس پذیر باشد. ARCore بر روی میلیون ها دستگاه اجرا خواهد شد، این سیستم بر روی Pixel و سامسونگ S8، ۷٫۰ و بالاتر اجرا می شود.

تکنولوژی واقعیت افزوده در اندروید

 

ARCore با Java / OpenGL، Unity و Unreal کار می کند و بر سه چیز تمرکز دارد:

ردیابی حرکت: با استفاده از دوربین تلفن برای مشاهده نقاط ویژگی در اتاق و داده‌های حسگر IMU، ARCore که هر دو موقعیت و جهت (تلفن) را در هنگام حرکت نمایش می دهد. با این روش اشیاء مجازی با دقت در محل های تعیین شده قرار می گیرند.

  واقعیت افزوده پزشکی

 

درک محیط  اطراف : برای اشیاء AR در یک طبقه یا یک میز قابل استفاده است. ARCore می تواند سطوح افقی را با استفاده از نقاط خاصی که برای ردیابی حرکت استفاده می کند، شناسایی کند.

 

شناسایی نور: ARCore نور محیط را در محیط مشاهده می کند و توسعه‌دهندگان را قادر می سازد تا اشیاء مجازی را به گونه ای که محیط اطراف خود را می یابند، ظاهر کرده، و ظاهر آنها را حتی واقعی تر می کند.

 

در کنار ARCore، در برنامه ها و خدماتی سرمایه گذاری کرده اند که بیشتر از توسعه‌دهندگان در ایجاد تجربه‌های AR عالی حمایت می کند. Blocks and Tilt Brush ساخته شده  تا هر کسی بتواند به سرعت محتوای ۳D عالی برای استفاده در برنامه‌های AR ایجاد کند. همانطور که در I / O ذکر شد، نیز بر روی سرویس موقعیت یابی ویژوال (VPS) کار می کنند، که خدمات AR را در سراسر جهان به خوبی فراتر از یک تبلت امکان پذیر می سازد. ما فکر می کنیم که وب یک جزء حیاتی از آینده AR است، بنابراین همچنین  نمونه اولیه برای توسعه‌دهندگان وب را منتشر کرده‌اند تا بتوانند با AR نیز تجربه کنند. این مرورگرهای سفارشی به توسعه‌دهندگان اجازه می دهد تا وب سایت‌های پیشرفته AR را ایجاد کنند و آنها را در هر دو Android / ARCore و iOS / ARKit اجرا کنند.

اگر علاقه به افزایش خدمات و مشتریان خود را دارید. پا گذاشتن به عرصه واقعیت افزوده می تواند شما را محبوب کند.

ARCore گام بعدی توسعه AR برای همه است و بیشتر برای به اشتراک گذاشتن در آینده امسال خواهد بود.بنابراین واقعیت افزوده در اندروید قدم بعدی پیشرفت تکنولوژی‌های آینده می باشد و به زودی تمام جهان را فراخواهد گرفت.

 

واقعیت افزوده در اندروید

Leave A Reply

Your email address will not be published.