گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

بهترین ترفندهای واقعیت افزوده در آیفون ،که قابل انجام دادن است

بهترین ترفندهای واقعیت افزوده در آیفون ،که قابل انجام دادن استReviewed by وارنااپ on Dec 30Rating: 4.5واقعیت افزوده در آیفون | گامی بلند به سوی آینده تکنولوژی | مجله وارنااپدر متن زیر به برخی از ترفند‌های واقعیت افزوده در آیفون اشاره می کنیم که شما با داشتن این تکنولوژی روز دنیا می توانید راحت تر و آسان تر کار خود را انجام دهید

در متن زیر به برخی از ترفند‌های واقعیت افزوده در آیفون اشاره می کنیم که شما با داشتن این تکنولوژی روز دنیا می توانید راحت تر و آسان تر کار خود را انجام دهید.

iOS 11 در حال حاضر در دسترس برای آیفون و iPad  است، در این میان بسیاری از ویژگی‌های جدید موجود در به روز رسانی چارچوب ARKit اپل به توسعه‌دهندگان اجازه می دهد به راحتی برنامه تجربه واقعیت افزوده طراحی کنند. در اینجا برخی از بهترین نرم افزارهایی که شاید بخواهید بعد از بروزرسانی آن ها را نصب کنید را معرفی می کنیم.

 اپل یک ابزار واقعا مفید در گوشی‌های هوشمند خود دارد. اپل با سیستم عامل‌ خود به تکنولوژی واقعیت افزوده کمک می کند. کاربران اپل می توانند، بازی واقعیت مجازی Pokemon Go را با بهترین کیفیت و با گوشی یا تبلت اپل خود بازی کنند.

 

کارهایی که می توانید با واقعیت افزوده در آیفون انجام دهید

 

خريد كردن با واقعیت افزوده لذت بیشتری دارد

خرید با نرم افزار IKEA

یکی از مشکلات و دغدغه‌ی اکثر مردم این است که آیا مبلمانی که سفارش داده‌اند مناسب منزلشان است یا نه؟ با برنامه IKEA اپل، این مشکل حل شده است. شما می توانید با این برنامه قبل از سفارش مبل خود، آن را در جایی که می خواهید قرار دهید و ببینید که مناسب است یا نه!! حتی می توانید رنگ و قطعات آن را هم تغییر دهید. با این ویژگی تکنولوژی واقعیت افزوده بسیاری از مشکلات خرید مردم حل شده است و جمعیت زیادی دیگر روانه بازار نمی شوند و خرید سنتی را کنار گذاشته و به استفاده از تکنولوژی پرداخته اند.

 

خرید ماشین با Edmunds

برنامه خرید خودرو Edmunds به کاربران امکان می دهد تا گاراژ یا پارکینگ خود را اسکن کنند و سپس نسخه های مجازی وسیله نقلیه مختلف را برای تأیید اینکه برای آنها مناسب هستند، قرار دهند. بنابراین با این برنامه دیگر مشکلی در خرید ماشین ندارید. اپل همه‌ی این امکانات را برای راحتی کابران خود البته توسط واقعیت افزوده انجام داده است.

 

  واقعیت افزوده هنری

خرید لوازم آرایش با ModiFace

برنامه ModiFace به کاربران اجازه می دهد تا محصولات زیبایی شخصی را به راحتی امتحان کنند. مردم می توانند به راحتی لوازم آرایشی را که پسندیده‌اند را توسط واقعیت افزوده در آیفون تست کنند به این منظور که این رنگ به صورتشان می آید یا نه؟ این تکنولوژی، تست لوازم آرایشی را راحت کرده است. مردم دیگر برای خرید لوازم آرایش خود مشکلی ندارند!!

اگر شما هم می خواهید برای کارمندان شرکت خود و یا شرکت کنندگان یک نمایشگاه این حس را ایجاد کنید تنها کافیست با مشاوران ما در تماس باشید. ۰۹۳۹۳۵۹۳۷۱۳ ، ۰۱۳۳۳۴۲۹۱۲۳ و یا از طریق سایت وارنااپ می توانید اقدام کنید و اگر قصد واضحی دارید می توانید سفارش خود را مستقیم از سایت ثبت کنید.

 

پیش نمایش  اتاق  با Wayfair

رنگ آمیزی یک اتاق و جایگزینی تمام مبلمان و تخت‌های کار گران قمیت و سخت است. اما با نرم افزار واقعیت افزوده سه بعدی Wayfair به راحتی این کار را انجام می شود. با این برنامه می توان به راحتی دکوراسیون یک اتاق را به طور کامل انجام داد. اگر هم خوش تان نیامد می توانید آن را تغییر دهید. به همین راحتی!!!

 

خلاقیت در هنر با واقعیت افزوده راحت تر است

گرافیتی کاملا قانونی را با برنامه Banksys تجربه کنید

با تکنولوژی واقعیت افزوده در آیفون گرافیتی قانونی را انجام دهید. Banksys به کاربران اجازه می دهد نقاشی‌های مجازی را ایجاد کنند که فقط برای سایر کاربران برنامه که بر روی مکان شما برچسب گذاری شده اند، قابل مشاهده باشد. این نوع آثار هنری ناشناس هستند، اما می توانند مورد علاقه دیگران قرار بگیرند. این برنامه کمک می کند تا نقاشی‌های مجازی چشمگیر شما را دنیای واقعی شگفت انگیز جلوه کند .

 

بهبود معماری با Morpholio Trace

 برنامه جدید Morpholio باعث می شود که نقشه‌ها و طرح‌های طبقه‌ای با کیفیت معماری به سادگی قابل مشاهده باشند. این کار بر روی عکس‌ها انجام می شود. معماران می توانند با برنامه Morpholio Trace، کار خود را بهبود دهند.

 

نتیجه گیری

مواردی که در بالا به آن اشاره شده،برخی از کاربردهای واقعیت افزوده در آیفون می باشد. این در حالی است که دنیا در حال رفتن به سوی آینده تکنولوژی در AR و VR می باشد و با این شرایط باید زندگی کاری و روزمره خود را با آن مطابقت دهیم. همان گونه که از مطالب بالا برداشت شد؛ استفاده از این تکنولوژی زندگی را آسان تر خواهد کرد.

 

واقعیت افزوده در آیفون

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.