گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

هدست واقعیت افزوده | قیمت و پیش سفارش Magic Leap one

Magic Leap one، هدست واقعیت افزوده می باشد. در این مقاله به توضیح و شرح این هدست می پردازیم. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، هدست Magic Leap One به زودی عرضه و روانه بازار خواهد شد.

Magic Leap One هدست واقعیت افزوده است. هدست Magic Leap One توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده است.

 

قیمت و پیش سفارش هدست واقعیت افزوده (AR)

براساس گزارش‌های قبلی، قیمت هدست واقعیت افزوده(AR) بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار خواهد بود. همچنین در این گزارش‌ها به اندازه و پیکربندی این دستگاه اشاره کرده است. اندازه این دستگاه بزرگتر از یک جفت عینک و کوچکتر از هدست واقعیت مجازی(VR) است. با توجه به این نکته که هدست افسارگریخته Meta 2 با قیمت ۴۹۹۵ دلار عرضه می شود. انتظار می رود قیمت Magic Leap one نزدیک به ۲۰۰۰ دلار خواهد بود.

هدست Magic Leap One در شش ماهه‌ی اول، به طور محدود عرضه خواهد شد. همچنین براساس گزارش‌های منتشر شده، زمان عرضه‌ی این دستگاه، آوریل ۲۰۱۸ خواهد بود.

هدست Magic Leap One هدست کامپیوتری است که توسط پردازنده به لباس متصل می شود. همچنین از راه دور نیز می توان هدست Magic Leap One را کنترل کرد. عمر باتری Magic Leap One با یک تبت قوی، قابل مقایسه می باشد. اما این نکته را نباید فراموش کرد که عمر باتری هر دستگاهی به طرز استفاده درست از آن دستگاه نیز برمیگردد.

هدست Magic Leap One و باتری آن تحت آزمایش‌های مختلفی قرار گرفته است.

 

زمان عرضه‌ی هدست

بر اساس گزارشات و پیام‌های منتشر شده، شرکت مایکروسافت حدود ۲ میلیارد دلار در این کار سرمایه‌گذاری کرده است. پس اکنون زمان ثبت سفارشات بوده و پنجره زمان تحویل عینک واقعیت افزوده(AR) ماه آوریل ۲۰۱۸ است.

  واقعیت افزوده در پزشکی بخش اول

 

سخن پایانی

با توجه به مطالب بالا؛ قیمت و زمان عرضه‌ی هدست واقعیت افزوده(AR) مشخص شد. این هدست بدون هیچگونه گمان زنی، شاید جز یکی از بهترین دستگاه‌های واقعیت افزوده(AR) خواهد شد. باید در آینده این را دید…

 

 

هدست واقعیت افزوده

Leave A Reply

Your email address will not be published.