گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

حس خوب واقعیت مجازی

حس خوب واقعیت مجازیReviewed by وارنااپ on Dec 27Rating: 5.0حس خوب واقعیت مجازی | گامی بلند به سوی آینده تکنولوژی | مجله وارنااپهمه توانایی تجربه حس خوب واقعیت مجازی را دارند. هنگامی که شما احساس ناراحتی و افسردگی می کنید و حوصله انجام هیچ کاری را ندارید، با کمک واقعیت مجازی از آن..

همه توانایی تجربه حس خوب واقعیت مجازی را دارند. هنگامی که شما احساس ناراحتی و افسردگی می کنید و حوصله انجام هیچ کاری را ندارید، با کمک واقعیت مجازی از آن احساس‌های بد، نجات پیدا می کنید.

 

تحقیقاتی بر روی شرکت کنندگان یک بازی واقعیت مجازی انجام شده است. اطلاعات جالبی از این مطالعه به دست آمده است.زمانی که یکی از شرکت کنندگان هدست بازی را از روی سر خود برداشت، حس خوب واقعیت مجازی را به ما نیز منتقل کرد.

یعنی میزانی نگرانی ها و احساسات بد قبل از بازی از سر بازی کننده به بیرون رفت چون شما خود را در محیط بازی می بینید.

 

توضیحات یکی از شرکت کنندگان درباره‌ی حس خوب واقعیت مجازی

حتی پس از برداشتن کلاه خود، مو به تنش سیخ شده بود. تنها ده دقیقه در محیط واقعیت مجازی همه‌جانبه را گذرانده بود.

هدف این شرکت کننده به دست آوردن پول یا بازی کردن نبود. او احساس یک رویا را داشت. حس خوب واقعیت مجازی اش را به ما هم منتقل کرده بود. این تحقیقات برای پروژه های که قصد بررسی بر روی افراد به منظور این که سلامت فردی و ارتباطات اجتماعی سنجیده شود، مناسب است. این تحقیق حس بدی را به انسان منتقل نمی کند بلکه به واسطه‌ی استفاده از واقعیت مجازی هیجان و لذت را می توان احساس کرد.

 

این شرکت کننده اینگونه احساس خود را به ما توضیح داد: “من این حس را داشتم که به جهان وصل شدم.همه‌ی مشکلات من بر اثر این حس خوب و هیجان انگیز، برطرف شد”. این شرکت کننده کماکان می‌خندید و هیجان غیر قابل وصفی داشت. همزمان این جمله را با خود تکرار می کرد:”چیز عجیب و غریبی بود”.

اگر شما هم می خواهید برای کارمندان شرکت خود و یا شرکت کنندگان یک نمایشگاه این حس را ایجاد کنید تنها کافیست با مشاوران ما در تماس باشید. ۰۹۳۹۳۵۹۳۷۱۳ ، ۰۱۳۳۳۴۲۹۱۲۳ و یا از طریق سایت وارنااپ می توانید اقدام کنید و اگر قصد واضحی دارید می توانید سفارش خود را مستقیم از سایت ثبت کنید.

همزمان که ما با این شرکت کننده در حال مصاحبه بودیم او از جای خود تکانی نمیخورد و از فرط هیجان بالا و پایین می کرد.

  واقعیت مجازی در زندگی | بهبود زندگی با VR

این شرکت کننده خواهان بازگشت به این بازی بود و احساس نیاز به فضای همه‌جانبه واقعیت مجازی می کرد. او بیان می کرد که این حس خوب واقعیت مجازی است که او را می تواند از مشکلات دور کند.

 

توسعه واقعیت مجازی

 

بر اساس آزمایشات انجام شده زیر نظر دکتر برانهارد، نشان داده شد که مردم چگونه با واقعیت مجازی ارتباط برقرار می کنند.

امروزه بسیاری از مردم،با فضای واقعیت مجازی، آشنا هستند.این فضا پلتفرم چند حسی است که مردم را قادر به حضور در محدوده مجازی می سازد.تا آنجا که ذهن آن‌ها گمان می برد که در دنیای واقعی حضور دارد.

فضای واقعیت مجازی، با استفاده از تصاویر، صدا، لمس و حتی بو به مردم کمک کرده تا احساسات واقعی و هیجان انگیزی را تجربه کنند. هر یک از حواس ما بر ادراک و شناخت ما تاثیر می گذارد و مغز از این حواس ها برای ایجاد یک مدل قابل اعتماد استفاده می کند که در آن تصمیمات ما، احساسات و رفتار ما را هدایت می کند.

حس خوب واقعیت مجازی که به دست می آید مانند احساس پرش است و میتوان فضای واقعی را برای انسان کاملا شبیه سازی می کند.

بر اساس مشاهدات میدانی، مردم در هنگام بازی، بازی های واقعیت مجازی، گریه می کنند، میخندند، رقص و پایکوبی می کنند.تحقیقات انجام شده نشان می دهد که این حس می تواند حس ترس و وحشت هم باشد.

 

تحقیقات دیگر نشان داده است که VR می تواند به نگرش و رفتارهای طرفدار اجتماعی و همچنین رفتارهای طرفدار محیط زیست کمک کند. برای مثال، تماشاگران  فیلم واقعیت مجازی در سراسر ایالات متحده، سبب افزایش همدلی  نسبت به زنان که پس از تجربه سقط جنین داشتند، نشان دادند.

 

با وجود استفاده از فضای واقعیت مجازی، می‌توان مردم را در سراسر جهان با یکدیگر متحد کرد.فضای همه‌جانبه واقعیت مجازی می تواند از مرزها فراتر رفته و جنس و سن شما را هم نادیده بگیرد.

 

سخن پایانی

پیشنهاد من به همه‌ی شما این است که، این فضا و حس خوب واقعیت مجازی را تجربه کنید و احساس خود را با دیگران در میان بگذارید و با مردم در سراسر دنیا ارتباط اجتماعی برقرار کنید.

 

تجربه بهتر واقعیت مجازی را برای مشتریان خود ایجاد کنید با ساخت بازی مخصوص خود و  ایجاد غرفه های بازاریابی واقعیت افزوده، برای این خدمات با مجموعه ما در ارتباط باشید. ۰۹۳۹۳۵۹۳۷۱۳

حس خوب واقعیت مجازی

Leave A Reply

Your email address will not be published.