گامی به سوی آینده | واقعیت افزوده | واقیعت مجازی

۱۰ بازی VR | دنیای بازی‌ها

10 بازی VR | دنیای بازی‌هاReviewed by وارنااپ on Jan 3Rating: 4.510 بازی VR | دنیای بازی‌ها | گامی بلند به سوی آینده تکنولوژی | مجله وارنااپواقعیت افزوده و واقعیت مجازی هنوز تکنولوژی‌های جدیدی هستند. بازی VR هم مانند این دو تکنولوژی جدید بوده و تمام این‌ها برای رسیدن به حد زیاد کلی فاصله دارند.

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی تکنولوژی‌های جدیدی هستند. بازی VR هم که به تازگی رونق خود را پیدا کرده است و تمام این‌ها برای رسیدن به هدف اصلی خود هنوز راه زیادی برای طی کردن دارند. در این متن سعی داریم ۱۰ تا از بهترین های بازی VR را به شما معرفی کنیم.

در سال ۲۰۱۷ چندین بازی شگفت انگیز VR ساخته و منتشر شده است. انتظار می رود سال ۲۰۱۸ سال شکوفایی و رشد بازی VR باشد.در بعضی منابع اعلام کرده اند، در سال ۲۰۱۸ هدست‌های بازی VR ارزان تر عرضه خواهد شد. در یک جمله، سال ۲۰۱۸ سال جهش بزرگ و رشد در سرگرمی و بازی VR است.

 

بازی vr یا بازی های واقعیت مجازی

بازی واقعیت مجازی Ace Combat 7

با هواپیمای جنگی خود پرواز کنید و در آسمان ها به جنگ با دشمنان بروید. تکنولوژی vr یا واقعیت مجازی برای ما پرواز کردن با جدیدترین جت های جنگی را محیا کرده است. این بازی VR هنوز به طور کامل پیشرفت نکرده است. قرار بر این بود که این بازی در سال ۲۰۱۷ به جایگاه واقعی خود برسد اما به دلیل مشکلاتی پیش رو کمپانی سازنده این بازی، به این درجه نرسید. اما پیش بینی شده است که در سال ۲۰۱۸ این بازی به نقطه‌ی خوب و قابل توجهی برسد.

  • دستگاه واقعیت مجازی مورد استفاده: PSVR

بازی واقعیت مجازی The American Dream

جهانی را تصور کنید که برای هر کاری نه فقط آتش سوزی بلکه برای کارخانه‌ها، نان، رانندگی و…از اسلحه استفاده شود. رویایی که این بازی در سر دارد این بوده که، ساخت اسلحه را با یک بازی متفکرانه و خاطره‌انگیز در آمریکا به کنترل درآورد. هر آنچه که می بیندی به طور بلقوه می تواند یک اسلحه باشد.فیلم های وسترن را با این بازی یادآوری می کنیم.

  • دستگاه واقعیت مجازی مورد استفاده: PSVR ,Vive ,Rift

بازی واقعیت مجازی Albino Lullaby Episode 2

این نوع بازی VR که با هدست های واقعیت مجازی Oculus Rift و HTV Vive در دسترس است. این بازی مسلما یک نوع بازی ترسناک نیست. این بازی نوعی بازی روانشناسی است که شما را جذب خود می کند.

  • دستگاه واقعیت مجازی مورد استفاده: PSVR ,Vive ,Rift

بازی واقعیت مجازی Alvo

توسعه دهندگان Alvo می دانستند که VR یک فرصت مناسب است، بنابراین آنها تصمیم گرفتند بازی خود را برای همین تکنولوژی بسازند. Alvo یک بازی واقعیت مجازی تیرانداز چند نفره است. این بازی توسط طیف وسیعی از هدست ها واقعیت مجازی  پشتیبانی می شود و قابل اجرا است.

  • دستگاه واقعیت مجازی مورد استفاده: PSVR ,Vive ,Rift

بازی واقعیت مجازی Anamorphin

این بازی VR سفری به موضوع پیچیده بهداشت روان است. به نظر می رسد یکی از تجارب منحصر به فرد و خاطره انگیز VR در سال ۲۰۱۸ خواهد بود. این بازی گذشته و خاطرات یک زن و شوهر مضطرب را بازگو می کند و …

  • دستگاه واقعیت مجازی مورد استفاده: PSVR ,Vive ,Rift
  آینده VR | چه آینده‌ای در انتظار VR است؟

بازی واقعیت مجازی  Apex Construct

تاکنون چند نوع بازی VR با تیراندازی و کمان ساخته شده است. اما بازی Apex ارائه یک ماجراجویی کامل براساس مکانیک است. انتظار می رود این بازی در سال ۲۰۱۸ به نقطه‌ای که مدنظر دارد رسید.

  • دستگاه واقعیت افزوده مورد استفاده: PSVR ,Vive ,Rift

اگر ایده ساخت بازی برای واقعیت مجازی دارید ولی توانایی ندارید به ما بسپارید. مجموعه وارنااپ با تجربه کافی در زمینه بازی سازی واقعیت مجازی می تواند به ایده شما روح بخشیده و شما را به ارائه دهنده بازی واقعیت مجازی در ایران تبدیل کند. ۰۹۳۹۳۵۹۳۷۱۳ ، ۰۱۳۳۳۴۲۹۱۲۳ و یا از طریق سایت وارنااپ می توانید اقدام کنید و اگر قصد واضحی دارید می توانید سفارش خود را مستقیم از سایت ثبت کنید.

بازی واقعیت مجازی Ark Park

این بازی هم یک نوع دیگر از بازی VR است. این بازی مخلوطی از آموزش و تیراندازی است. شاید هم در ذهن شما آمده باشد که این بازی شبیه به بازی ژوراسیک است. این بازی هم در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

  • دستگاه واقعیت افزوده مورد استفاده: PSVR ,Vive ,Rift

بازی واقعیت مجازی Bebylon Battle Royale

این بازی در حال کار بر روی اولین نسخه VR خود است. این بازی نیز در سال ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد. در این بازی انسان ها بر روی یک سیاره عجیب و غریب قرار گرفته و پیری خود را متوقف کرده اند. از کارهای اخیر این تیم، تشخیص چهره با آیفون ایکس بوده است.

  • دستگاه واقعیت مجازی مورد استفاده: PSVR ,Vive ,Rift

بازی واقعیت مجازی Blood and Truth

سونی لند نسخه نمایشی این بازی VR را انتشار داده است. این بازی در مورد مبارزه با باندهای سرمایه‌گذاری بریتانیا است. این بازی با عنوان “خون و حقیقت” شناخته شده است.

  • دستگاه واقعیت مجازی مورد استفاده: PSVR

بازی Bow to Blood – PSVR

مبارزه با کشتی می تواند به خوبی در VR باعث احساس خوبی شود، اما پرواز کشتی  می تواند حتی حس بهتری ایجاد کند. Bow to Blood وعده می دهد که بازیکنان را سرگرم بازی نگه دارد زیرا آنها با محافظت از کشتی خود و تخریب دشمن معتاد این بازی می شوند.  این بازی به دنبال اقداماتی است که توسط دزدان دریایی انجام می شود و شرکت کننده را مجبور به بازگشت بیشتر می کند. اعتیاد تنها راهی است که می تواند یک بازی را همه گیر کند.

  • دستگاه واقعیت مجازی مورد استفاده: PSVR

کلام آخر

این ۱۰  بازی VR که در مقاله بالا به آن‌ها اشاره شد، تنها بخشی از بازی‌های ساخته شده برای  این تکنولوژی در سال ۲۰۱۸ است. همان گونه که متوجه شدید دنیا در حال پیشروی بیشتر به سوی واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و بازی VR است. امیدواریم این تکنولوژی هم در کشور ما هر چه سریع تر پا گرفته و همه از این تکنولوژی بهره مند شوند.

 

بازی VR

Leave A Reply

Your email address will not be published.